• Slide
  • Slide
  • Slide

حالا شما می توانید از انجام عملیات بانکی و پرداختهای آنلاین خود در بستر امن و محافظت شده ای که توسط ESET Internet Security ایجاد شده است لذت ببرید

این محصول شامل آنتی ویروس، آنتی اسپم و فایروال می باشد.

امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستند کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند.

ویژگیهای برجسته ESET Internet Security

حفاضت از عملیات بانکی آنلاین

رمز گذاری پسوردها و اطلاعات کارت های اعتباری شما در عملیات آنلاین بانکی که محیطی امن و ایمن را برای شما فراهم می آورد تا در این بستر امن بتوانید از پرداخت آنلاین کمال لذت را ببرید.

ضد سرقت

آیا لب تاپ شما به سرقت رفته و یا احتمالا گم شده است؟نگران نباشید یک ویژگی بسیار مفید در این نسخه از نرم افزار گنجانده شده است که شما را در حل این مشکل یاری می رساند.

Firewall

فایروال شخصی از اطلاعات شخص شما در یک ارتباط wifi در هر کجا که باشید محافظت می کند

سوالات متداول

شیوه خرید محصول به چه صورتی است؟شما تنها کافیست محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به سبد محصولات خود اضافه نمایید. پس از آن به درگاه بانکی منتقل شده و می توانید با استفاده از کارت های شبکه شتاب، هزینه را پرداخت کنید. پس از تکمیل فرآیند خرید به فروشگاه اینترنتی شرکت رویا پردازان ارجان بازخواهید گشت. با این کار شما ٢ ایمیل مختلف دریافت خواهید نمود. Email اول شامل صورتحساب و تایید پرداخت شما از طرف شرکت رویا پردازان ارجان و Email دوم شامل Username و Password اورجینال خریداری شده از طرف شرکت ESET به همراه توضیحاتی نظیر چگونگی انتقال لایسنس بر روی کامپیوتر دیگر می باشد.

اعتبار لایسنس ها چه مدتی است؟تمامی لایسنس های ارائه شده در حال حاضر دارای مدت اعتبار یکساله از زمان خریداری لایسنس بوده و مدت زمان دقیق اعتبار لایسنس در Email ارسال شده توسط شرکت ESET نیز به صورت دقیق برای شما عنوان شده است.

منظور از تعداد کاربرها چیست؟لایسنس آنتی ویروس اورجینال نیز همانند تمامی نرم افزارهای اورجینال دیگر، به صورت پیش فرض تنها برای استفاده بر روی یک سیستم طراحی شده است. در صورتی که شما بخواهید از آنتی ویروس بر روی تعداد بیشتری سیستم استفاده کنید، می بایست در زمان خرید، تعداد کاربران مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید آنتی ویروس را بر روی ٣ سیستم مستقل از هم نصب کنید، می بایست در زمان خرید، تعداد کاربر را بر روی عدد 3 قرار دهید. در نظر داشته باشید با این کار، 3 لایسنس برای شما ارسال نمی شود، بلکه یک لایسنس ٣ کاربره در اختیارتان قرار می گیرد که قابلیت نصب بر روی سه دستگاه مختلف را دارد. در نظر داشته باشید که در صورت استفاده لایسنس ها بر روی تعداد بیشتر کامپیوتر، شرکت ESET می تواند لایسنس شما را مسدود کرده و مجوز استفاده از برنامه را باطل کند. بنابراین در زمان خرید، بر اساس نیاز خود، تعداد کاربر صحیح را انتخاب کنید.

آیا لایسنس به صورت فیزیکی ارسال می شود؟خیر، در این شیوه بسته ای به دست شما نرسیده و تنها لایسنس برنامه از طرف شرکت ESET برای شما ارسال خواهد شد. این روش مزیت های بسیاری دارد. یکی از ویژگی های خرید مستقیم لایسنس، عدم نیاز به منتظر ماندن برای دریافت محصول به صورت فیزیکی است. همچنین از آنجاییکه فایل نصبی آنتی ویروس ها دائما در حال تغییر و آپدیت شدن می باشد، زمانی که شما آنتی ویروس را به صورت بسته خریداری می کنید، در اکثر مواقع، فایل نصبی موجود بر روی دیسک، آخرین نسخه برنامه نمی باشد. از آنجاییکه شما برای استفاده از لایسنس خریداری شده فایل نصبی را از سایت شرکت سازنده دانلود می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که همواره از آخرین نسخه آنتی ویروس استفاده خواهید نمود.

فایل نصبی برنامه را از کجا دریافت کنید؟در ایمیلی که از طرف شرکت ESET برای شما ارسال می شود، لینک صفحه دانلود فایل نصبی آنتی ویروس ها قرار داده شده است. به شما پیشنهاد می کنیم که فایل نصبی آنتی ویروس را از سایت های متفرقه دانلود نکرده و حتما آن را از سایت شرکت ESET دریافت کنید. نسخه های ویندوزی و لینوکسی این برنامه دارای دو ویرایش ٣٢ بیتی و ۶۴ بیتی بوده که بسته به معماری سیستم عامل خود می توانید ویرایش مناسب را دانلود کنید.

لیست قیمت محصولات به تومان

ESET Internet Security

11-24 5-10 4 3 2 1 مدت لایسنس
41668 43562 45456 47350 56820 75381 یک سال
62502 66290 68184 71972 85230 113640 دو سال
28410 30304 32198 34092 39774 53032 تمدید برای یک سال
43562 47350 47350 51138 60608 79548 تمدید برای دو سال